W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór butów profilaktycznych i zdrowotnych. Pośród różnych rodzajów obuwia znajdziesz tu między innymi obuwie z odkrytymi palcami. Jest ono niezwykle komfortowe i przewiewne, a także doskonale się prezentuje. Proponujemy ochronne klapki medyczne damskie w różnych kolorach, posiadające wymagane certyfikaty. Nasza oferta została starannie wyselekcjonowana, by znalazły się w niej wyłącznie bezpieczne I zapewniające stopom odpowiednią pozycję buty medyczne.

Z czego wykonane zostało obuwie zdrowotne SANTANA?

Oferowane przez nas obuwie zdrowotne wyposażone jest w spody miskowe, które wykonane zostały z lekkiego poliuretanu, posiadającego właściwości amortyzacji stopy. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas wielogodzinnej pracy stojącej. Nasze spody posiadają również specjalne zabezpieczenia antypoślizgowe oraz wkładki piankowe, pokryte miękką skórą naturalną. Cholewki wykonane są ze skóry naturalnej, a dzięki specjalnej powłoce można je łatwo utrzymać w czystości i mogą być dezynfekowane.


Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami. Zapewniamy, że każda para obuwia zostanie wykonana z dbałością o każdy detal oraz walory estetyczne. Dzięki temu nasze obuwie zapewni Ci nie tylko komfort na najwyższym poziomie, ale też doskonały wygląd.

Dostępne rozmiary: 35 – 42 (koturn), 35-41 modele z symbolem PL (UWAGA w tym modelu numeracja zawyżona o 1 numer).

Każdy prezentowany model wykonujemy w ponad 60 wzorach. Wejdź na produkt i zapoznaj się z bogatą gamą kolorów!

Safety flip-flops - open toes

Leather samples Leather samples
Vendor: SANTANA
Price:

€2.13

par
check more
Medical flip-flops  01 (colours) Medical flip-flops 01 (colours)
Vendor: SANTANA
Price:

€20.00

par
check more

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl